Söderskidan goes East

Startnr Förnamn Efternam Klubb Klass Åkt tid
102 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK D10 00:21:31,6

112 Hanna Åberg Tumba-Mälarhöjden OK D12 00:24:02,3

405 Signe Svensson IKJ Haninge D13-14 00:28:48,1

411 Anna Lindmark IKJ Haninge D21 00:28:23,3
726 Karin Nilsson SRK D21 00:29:18,5
729 Jessica Svensson SRK D21 00:29:24,7
716 Lina Fahlberg SRK D21 00:32:16,9

720 Elin Johansson SRK D35 00:32:51,4
216 Ellinor Bergman Sundbybergs IK D35 00:33:10,1
714 Catharina Nilsson SRK D35 00:57:36,5

422 Malin Eriksson IKJ Haninge D40 00:29:23,2
208 Daniela Profir Sundbybergs IK D40 00:30:21,3

718 Lena Furuhed SRK D45 00:29:26,5
702 Christina Lindblom SRK D45 00:36:15,0
307 Anette Engström Hammarby IF Skidor D45 01:00:46,5

710 Anette Broman SRK D50 00:33:14,0

691 Eva Kampegård Huddinge SK D60 01:07:41,8

619 Eivor Ågren Telia D75 00:39:29,0

406 Alvar Melin IKJ Haninge H12 00:20:59,0

107 Erik Åberg Tumba-Mälarhöjden OK H13-14 00:32:32,6

404 Philip Lind IKJ Haninge H19 00:38:25,5

420 Carl-HenrikNiper IKJ Haninge H21 00:30:51,9
728 Jim Fröblom SRK H21 00:33:16,5
219 Charlie Blandeau Sundbybergs IK H21 00:33:20,4
220 Magnus Johnsson Karlbergs SIF H21 00:34:12,9
222 Anders Degerfeldt Turebergs IF H21 00:34:34,0
690 Bjarne Kampegård Huddinge SK H21 00:39:08,2
724 Martin Norlin SRK H21 00:41:42,1
211 Stefan Olofsson Atlas Copco IF H21 00:42:10,5

234 Anders Söderlund NVSK H35 00:33:20,6
662 Peter Sundén Huddinge SK H35 00:35:05,8
725 John Wiklund SRK H35 00:41:17,1
212 Guillermo Bossi Atlas Copco IF H35 00:42:04,9
704 Johan Klingberg SRK H35 00:54:26,8

421 Ulf Tingström IKJ Haninge H40 00:33:29,1
223 Martin Törnqvist ICA handlarnas IF H40 00:34:50,8
113 Jerker Åberg Tumba-Mälarhöjden OK H40 00:34:54,2
712 Arne Nordli SRK H40 00:35:44,9
207 Tomas Jelinek Sundbybergs IK H40 00:36:56,7
235 Fredrik Lindblom NVSK H40 00:39:13,0
732 Jesper Swedenborg SRK H40 00:39:44,0
723 Lars Kriström SRK H40 00:40:54,9
708 Magnus Molin SRK H40 00:42:25,9

700 Göran Hammarström SRK H45 00:33:53,6
537 Johan Ekbacke NVSK H45 00:34:25,0
707 Tommie Lindblom SRK H45 00:35:22,3
412 Oskar Nederheim IKJ Haninge H45 00:36:53,9
703 Tomas Persson SRK H45 00:37:02,5
417 Bosse Lindén IKJ Haninge H45 00:38:04,4
731 Lars Brisenheim SRK H45 00:38:25,3
618 Anders Flodin Telia H45 00:39:45,9
407 Dag Svensson IKJ Haninge H45 00:46:50,0
311 Peter Heller Hammarby IF Skidor H45 00:52:12,9

415 Hans Sundberg IKJ Haninge H50 00:35:47,2
218 Peter Gyulai Sundbybergs IK H50 00:35:51,3
418 Johan Lund IKJ Haninge H50 00:36:01,8
721 Tomas Eriksson SRK H50 00:36:14,9
730 Erik Brisenheim SRK H50 00:38:40,5
416 Michael Öhr IKJ Haninge H50 00:39:01,8
694 Hasse Åström Huddinge SK H50 00:39:43,3
715 Karl-Erik Brorsson SRK H50 00:39:57,8
719 Jan-Olof Furuhed SRK H50 00:42:07,2
722 Leif Anundi SRK H50 00:46:51,6
320 Conny Franzén Hammarby IF Skidor H50 00:48:25,3
701 Per Sandgren NVSK H50 DNF

706 Tom Berghäll SRK H55 00:36:39,5
409 Christer Hördell IKJ Haninge H55 00:37:19,8
711 Roger Huononen SRK H55 00:37:51,1
713 Peter Sandberg SRK H55 00:38:17,9
705 Richard Mullder SRK H55 00:40:31,1
215 Nisse Hagrot Sundbybergs IK H55 00:41:06,2

717 Yngve Gustafsson SRK H60 00:35:14,1
661 Örjan Kampegård Huddinge SK H60 00:52:15,0

538 Raine Heikulä NVSK H65 00:31:52,1
303 Jan Fridlund Hammarby IF Skidor H65 00:32:59,6
402 Leif Johansson IKJ Haninge H65 00:46:32,2

609 Ansgar Ågren Telia H75 00:36:38,9

Leave a Reply

Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com